zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

DOSTAWA

Większość produktów znajdujących się w naszej ofercie posiada status „dostępne od ręki” – przy opisie produktu widoczna jest zielona kropka. Oznacza to, że jeżeli finalizacja zamówienia została dokonana do godziny 11:00 w dzień roboczy (dla pewności warto skorzystać z metody Przelewy24), zamówienie powinno być wysłane jeszcze tego samego dnia i dotrzeć do rąk klienta w ciągu maksymalnie 72 godzin, licząc od momentu zamówienia.

Jeżeli formą płatności jest przelew na konto Sklepu, to zamówienie jest realizowane bezzwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na nasz rachunek bankowy.

Dokładną informację o terminie dostawy przekazujemy pocztą elektroniczną lub telefonicznie w dniu wysyłki.

Dostępność produktów i czas realizacji zamówienia zostały sklasyfikowane następująco:

Dostępne od ręki - Produkt znajduje się w naszym magazynie i może być wysłany w każdej chwili.

Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje numer monitorowania przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od prac

Jeżeli chcesz dokonać zmiany w adresie dostawy, prosimy o niezwłoczny kontakt – postaramy się o zmianę miejsca doręczenia przesyłki. Nie będzie ona możliwa jedynie w przypadku, kiedy paczka zostanie odebrana przez kuriera.

WAŻNE INFORMACJE:

Wysyłki realizowane za pośrednictwem firm kurierskich.

KOSZT DOSTAWY PRZESYŁKI - 12,90 ZŁ 

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ - WYSYŁKA GRATIS!


FORMY PŁATNOŚCI

Zamówienia złożone w Sklepie można sfinalizować dwojako:

1. Płatność przelewem na konto Sklepu: 


P.W. DORIS Dorota Mieczkowska

91 1160 2202 0000 0003 3274 7093

 

Za tę formę płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Płacisz ze swojego konta na konto sklepu a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu.

 

2. Płatność szybkim przelewem online za pośrednictwem systemu Przelewy24:

Pamiętaj:

  • Każda finalizacja transakcji, którą przeprowadzasz w naszym sklepie jest bezpieczna,

  • Twoje dane są zabezpieczane i przetwarzane tylko na potrzeby realizacji zamówienia, nigdy nie przekazujemy Twoich danych innym sklepom czy firmom,

  • Transakcje przeprowadzane z nami są zabezpieczane certyfikatem SSL,

  • Płatności online realizowane są za pomocą renomowanych serwisów, które gwarantują bezpieczeństwo każdego przelewu.Zapisz się do newslettera Szkrabowo

Regulamin Polityka prywatności